Meno mokykla
Druskininkų Mikalojaus
Konstantino Čiurlionio
meno mokykla

Naujienos

 •  Šių metų balandžio 13d. kavinėje-galerijoje "Mūza" įvyko mokytojo S.Vilpišausko vadovaujamos gitaros klasės mokinių koncertas "Stygiški pokalbiai".

Programą sudarė tiek solo, tiek ir ansambliniai įvairių žanrų ir stilių kūriniai. Kadangi renginyje dalyvavo visų klasių mokiniai, žiūrovai galėjo išgirsti, kaip vystosi grojimo gitara technika. Taip pat keliais kūriniais renginį nuspalvino kanklių mokytojos E.Miknytės mokinės. Koncertą vainikavo gitarų-kanklių septeto atliktas bendras kūrinys, kuris nepaliko abejingu nei vieno klausytojo. Džiaugiamės savo mokiniais ir nuoširdžia bei šilta publika.

06.jpg

 

 

     LIONS  klubas ir vėl ieško              talentingų jaunųjų menininkų

 

            

 

           Druskininkų LIONS moterų klubas ir vėl kviečia kūrybingų jaunųjų menininkų gerbėjus, tėvus, senelius, mokyklas, klases sukrusti ir siųsti informaciją apie bundančius dailės, muzikos, literatūros, choreografijos, fotografijos ar kitos meno srities talentus, kuriems labai praverstų LIONS klubo skiriama Metų stipendija (300 Eur) meniniams gebėjimams tobulinti. Jūsų laiškų ar žinučių su būsimo stipendijos gavėjo vardu, pavarde, dabartiniais nuopelnais ir ateities svajonėmis laukiame iki 2018 m. gegužės 7 d. pateiktais el. pašto adresais: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. (Gražina Kuneikienė, klubo prezidentė), Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. (Danutė Časienė, valdybos narė).  

 

            Laukiame   informacijos  apie jaunuosius kūrybingus druskininkiečius, jų dabarties veiklas, ateities svajones! 

 

            Nuoširdžiai dėkojame!

 

                                                                 Druskininkų LIONS moterų klubas

 

 • 2018 m. balandžio 9 – 11 dienomis Augustove (Lenkijos Respublika) vyko VI Tarptautinis pianistų konkursas „Augustow 2018“.

Konkurso dalyviai buvo suskirstyti į 4 kategorijas (A, B, C, D). Pianistų pasirodymus vertino kompetentinga tarptautinė komisija. Tarp 99 jaunų atlikėjų iš Baltarusijos, Bulgarijos, Lenkijos, Lietuvos, Rusijos, dalyvavo ir Druskininkų miestą atstovavo Druskininkų  M. K. Čiurlionio meno mokyklos Fortepijono 3 klasės mokinys Augustas Navickas. Augustą konkursui ruošė jo fortepijono vyr. mokytoja Nona Kalvaitienė. Sudėtingus muzikinius kūrinius Augustas atliko puikiai ir savo kategorijoje tapo II vietos laureatu. Sveikiname Augustą Navicką ir jo mokytoją Noną Kalvaitienę bei linkime sėkmės tolimesniuose konkursuose.

A.Navickas_N.Kalvaitienė._Augustow_2018.jpg

 

 

20180409_212024.jpg

 

 •            Balandžio 7 d.Rygoje vyko tarptautinis pianistų  konkursas „Concours musical de France“.

Konkurse dalyvavo ir Druskininkų Mikalojaus Konstantino Čiurlionio meno mokyklos mokiniai: A. Navickas (mokyt. N.Kalvaitienė) ir A.Kizys (mokyt. A.Vilčinskienė). Puikiai pasirodę, mokiniai tapo laureatais ir gavo galimybę pasivaržyti  sekančiame konkurso etape, kuris vyks Paryžiuje (Prancūzija) gegužės 19-20 d.  Linkime Augustui ir Airidui bei jų mokytojoms  sėkmės atstovaujant mūsų mokyklą ir Druskininkus!

IMG_0681.jpg

 

 

 • Balandžio 3-5 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas.

Jame dalyvavo įvairaus amžiaus akordeonistai (nuo 7 iki 21 m.), todėl atlikėjai buvo suskirstyti į kategorijas pagal amžių. Šiame konkurse dalyvavo ir akordeonistų duetas iš Druskininkų  M. K. Čiurlionio meno mokyklos.Tai Tadas Mikučionis ir Martynas Červinskas ( mokytojos Lina Dunauskytė ir Gražina Andruškevičienė). Savo amžiaus kategorijoje duetas tapo diplomantais. Mokytojos džiaugiasi vaikinų sėkmingu pasirodymu, linkėdamos ištvermės, susitelkimo ir gražaus tarpusavio susiklausymo ateityje!

IMG-1bf2c86da4d49ce37c596488f5b95d50-V.jpg

SVEIKINAME_J.Pakalnio_laureatus.jpg

PADĖKA_J.Pakalnio_konkurso_mokytojams_ir_koncertm.jpg 

 

 

 

Laiškas.jpg

Stygiški_pokalbiai_2018.jpg

image.png

 •        Skambinu, įsivaizduoju, piešiu...

     Š. M. Kovo 24 d. VIII-ąjame respublikiniame jaunųjų atlikėjų ir dailininkų festivalyje – konkurse dalyvavo ir Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos mokiniai  ir jų mokytojai. Šis  konkursas unikalus tuo, kad mokiniai vertinami ne tik už muzikos kūrinio atlikimą, bet ir už jo iliustravimą piešiniu, animacija bei pasakojimu ar eilėmis pristatytą kūrinio turinį. Skambant muzikai, didžiuliame ekrane buvo demonstruojami jaunųjų dailininkų piešiniai, sukurti ta pačia tema ir nuotaika.

     Šį festivalį – konkursą  organizavo Vilniaus ,,Ąžuoliuko“ muzikos mokykla, Vievio meno mokykla, Skuodo meno mokykla, Lietuvos edukologijos universitetas ir Anastazijos ir Antano Tamošaičių galerija ,,Židinys“. Festivalyje – konkurse dalyvavo 111 moksleivių iš Vilniaus, Kauno, Ignalinos, Švenčionėlių, Švenčionių, Vievio, Zarasų, Elektrėnų, Skuodo, Plungės, Trakų, Šiaulių, Marijampolės. Druskininkų meno mokyklai atstovavo Kotryna Veščiovaitė (fortepijonas) ir jos mokytoja Ilona Bieliukienė, muzikos kūrinį iliustravo Vytė Bagdonavičiūtė (mokytoja Onutė Olšauskienė), Evija Buraitė (fortepijonas), mokytoja Ilona Bieliukienė, kūrinį iliustravo Dorotėja Liaukevičiūtė (mokytoja Onutė Zakarienė). Pasibaigus konkursui, visos keturios  mūsų mokyklos moksleivės sulaukė gerų žinių : laureato diplomus savo amžiaus kategorijoje  gavo Kotryna Veščiovaitė, atlikusi Anatolijaus Lepino ,,Buratiną“ (mokytoja Ilona Bieliukienė) ir jos kūrinį iliustravusi jaunoji dailininkė Vytė Bagdonavičiūtė (mokytoja Onutė Olšauskienė), Evija Buraitė, atlikusi Theodoro Lako „Lėtą valsą“(mokytoja Ilona Bieliukienė). Diplomante tapo dailininkė Dorotėja Liaukevičiūtė (mokytoja Onutė Zakarienė).

konkuras.jpg

 

 

 • Kovo 23 d. Druskininkų M.K.Čiurlionio meno mokykloje, muzikos skyriaus 6-ojoje mokytojo Karolio Vaitiekūno klasėje, vyko neįprasta vokalo pamoka.

Pasinaudojant šiuolaikinėmis technologijomis, nuotoliniu būdu tiesiogiai iš Kauno mokiniams meistriškumo kursą vedė vokalo specialistė, Veiverių A.Kučingio bei Garliavos meno mokyklų mokytoja, Panevėžio muzikinio teatro bei Koncertinės įstaigos “Kauno santaka” solistė – Sandra Lebrikaitė. Mokiniams labai patiko toks modernus mokymosi būdas bei mokytojos Sandros vokalinės technikos vystymo patarimai. Tai buvo įdomi patirtis tiek mokiniams, tiek mokytojams. Mokykloje įdiegus daugiau modernių technologijų klasėse, tokius meistriškumo kursus planuojama rengti ir ateityje.

Nuotolinė_pamoka.jpg

 

 

 • 2018-03-17 Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje vyko VII Respublikinis jaunųjų atlikėjų festivalis – konkursas „Judantis pasaulis“.

Jame varžėsi 62 atlikėjai iš Vilniaus, Šalčininkų, Garliavos, Kauno, Klaipėdos, Kaišiadorių, Panevėžio, Šiaulių muzikos mokyklų.  Mūsų mokyklai atstovavo 3 kl. mokinė Ausma Dambauskaitė (mokyt. A.Vilčinskienė). Mokinės konkursinis pasirodymas  buvo sėkmingas, ji buvo apdovanota atminimo dovanomis bei diplomu.

Judantis_pasaulis.jpg

 

 • Kovo 9 dieną Kauno J. Gruodžio konservatorijoje vyko VII - asis akordeonistų maratonas, sukvietęs daugiau kaip 250 dalyvių  iš įvairių Lietuvos kampelių.

Tą dieną akordeono muzika skambėjo nuo ankstaus ryto iki pat vakaro.Šiame renginyje dalyvavo ir mūsų akordeonistai: VI klasės mokinys Aleksejus Muravjovas ( mokyt.G. Andruškevičienė) bei akordeonistų duetas IV klasės mokinys Martynas Červinskas ( mokyt. G.Andruškevičienė) ir VI klasės mokinys Tadas Mikučionis ( mokyt. L. Dunauskytė). Mūsų vaikinai pasirodė labai sėkmingai, o duetas sulaukė publikos palaikymo plojimais ir šūksniais! Visi atlikėjai buvo apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.

Nuotraukose: Aleksejus Muravjovas, duetas Martynas Červinskas ir Tadas Mikučionis bei visa mūsų draugiška kompanija.
 
059_resize.jpg
 
062_resize.jpg
 
 080_resize.jpg

 

 • Kovo 7d. mūsų mokykloje vyko gitaros meistriškumo pamokos, kurias vedė žinomas gitaros atlikėjas ir pedagogas Algimantas Pauliukevičius.

Išklausėme jo metodinį pranešimą „ Kokybiško garso formavimas ir mokinio ruošimas viešam pasirodymui“. Meistriškumo pamokose dalyvavo S. Vilpišausko gitaros klasės mokiniai Gabijus Gelgota (III kl.), Dominykas Lukošiūnas (III kl.), Vija Sinkevičiūtė (III kl.), Motiejus Žūkas (III kl.), Patricija Mizeraitė (IV kl.), Itanas Tertelis (VII kl.). Pamokas taip pat stebėjo Neformaliojo ugdymo mokiniai Žygimantas Povilanskas ir Iveta Balčiūnaitė. Intensyvūs ir įtaigūs A. Pauliukevičiaus užsiėmimai paliko puikų įspūdį mūsų mokiniams ir pedagogams. Tą patį vakarą skyriaus mokiniai ir mokytojai klausė A.Pauliukevičiaus solinio koncerto M.K.Čiurlionio memorialiniame muziejuje. 

Paul1.jpg

 

 •  Chorai susivienijo bendram tikslui

           Lietuvai minint valstybės atkūrimo šimtmetį Druskininkuose surengtas iškilmingas chorų koncertas ,,Mes tavo vaikai“. Kovo 15 d. ketvirtadienio vakarą  sanatorijoje ,,Draugystė“ susirinkusiems klausytojams skambias dainas dovanojo Druskininkų Mikalojaus Konstantino Čiurlionio meno mokyklos jaunių ir suaugusiųjų choras ,,Druskininkai“ (vadovė I. Vagnoriūtė, koncertmeisteris D. Juškevičius). Koncerto programą sudarė lietuvių kompozitorių kūriniai, skirti šiemet vyksiančiai Lietuvos šimtmečio dainų šventei.  Nuoširdžias atlikėjų šypsenas ir darnius garsų sąskambius lydėjo gausūs klausytojų aplodismentai. Chorai pristatė atskiras kūrinių programas, o koncerto pabaigoje atlikę bendras dainas sujaudino jautriausias širdis. Neliko nepastebėtas ir naujas chorų įvaizdis – vaikai ir suaugę koncerte pasipuošė naujais sceniniais rūbais.

Chorai negailėdami jėgų dirba toliau, ruošiasi Lietuvos šimtmečio dainų šventei. O mūsų ištikimiausius klausytojus ir miesto svečius kviečiame ateiti į kitus Druskininkų chorų koncertus.

 

Draugystes_sanatorija.jpg

 

 • XX Nacionalinio Balio Dvariono konkurso II – ojo etapo nugalėtojai.

 Šiemet vykstančio XX Nacionalinio Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkurso II – ojo etapo nugalėtojais tapo mūsų mokyklos ugdytiniai Augustas Navickas (fortepijonas, mokyt. Nona Kalvaitienė) ir Faustas Pauliukas (smuikas, mokytoja Eglė Sakavičienė, koncertmeisterė Aušra Vilčinskienė). Puikiai pasirodę regioniniame etape (A. Navickas - vasario 24 d., F. Pauliukas – kovo 8 d.) abu devynmečiai pateko į Nacionalinio konkurso finalą, kuris vyks balandžio 13 – 15 dienomis Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje Vilniuje, kur susirinks gabiausi jaunieji atlikėjai iš visos Lietuvos. 

Augustas Navickas

Faustas Pauliukas

 

 • 2018 m. kovo 1 d.  Druskininkų M.K.Čiurlionio  meno mokyklos auklėtiniai koncertavo Viečiūnų lopšelyje – darželyje „Linelis“.

Mokiniai muzikos garsais su kalendorinio pavasario pradžia sveikino gausiai susirinkusius mažuosius žiūrovus. Publika jaunųjų atlikėjų klausėsi labai atidžiai,o kiekvieną iš pasirodymų lydėjo gausūs aplodismentai.

4veiciunai

3veiciunai

1veiciunai2veiciunai

 

 • Vasario 19 d. Alytaus muzikos mokykloje vyko metodinis seminaras „Mokymosi motyvaciją skatinantys metodai muzikinio ugdymo procese“.

Jame dalyvavo ir skaitė pranešimus mokytojos iš Alytaus muzikos mokyklos, Vilniaus Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos, Trakų meno mokyklos, Druskininkų M.K.Čiurlionio meno mokyklos. Seminare buvo nagrinėjamos įvairios muzikinio lavinimo proceso aktualijos – pradedant šeimos įtaka ugdant vaiko muzikinius gebėjimus, biologinių atminties mechanizmų veikimo principai, ansamblinio, orkestrinio muzikavimo vaidmuo stiprinant mokymosi motyvaciją. Tarp 7 pranešimų nemažai dėmesio ir gerų vertinimų susilaukė mūsų mokyklos mokytojos metodininkės Eglės Sakavičienės metodinis pranešimas „Mokymasis muzikuoti – problemos ir jų sprendimo būdai“.

Metod.pran.jpg

 

 

 • Džiugios nuotaikos Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokykloje!

 Dainingus bei muzikalius mokinius ir vėl sukvietė gilias tradicijas puoselėjantis Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas ,,Dainų dainelė“. Šis renginys, Lietuvoje vykstantis jau daugiau nei tris dešimtmečius – nuo 1974 metų kas dveji metai, ugdo vaikų ir moksleivių meno ir kūrybos poreikį, puoselėja akademinio dainavimo tradicijas, kasmet pritraukia apie 20 000 dainorėlių iš visos Lietuvos. Tai puiki erdvė puoselėti ir lavinti jaunojo atlikėjo kultūrinę pajautą, perduoti kultūrinį paveldą. ,,Dainų dainelės“ konkursas į profesionalaus muziko kelią atvedė jau ne vieną šiandien žinomą Lietuvos dainininką.

 

Sausio 11 d. vykusiame II konkurso etapedalyvavo Druskininkų, Alytaus miesto ir rajono, Lazdijų ir Varėnos savivaldybių solistai bei ansambliai. Dalyviai ir būsimi laureatai buvo vertinami pagal šiuos kriterijus: intonavimą, vokalinius duomenis, ansambliškumą, repertuaro pasirinkimą ir interpretaciją, artistiškumą, sceninę kultūrą. Vertinimo komisijai pirmininkavo Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos gabių vaikų centro vedėjas Žilvinas Meškuotis.

 

Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokykla turi kuo didžiuotis – į sekantį televizijos etapą pakviesti net 4 jaunieji mokyklos solistai: Dorotėja Bachtijeva, Raigardas Planutis, Vakaris Stankauskas (mokytoja Gražina Vosylienė) ir Danielė Sobol (mokytoja Inga Vagnoriūtė). Jaunuosius atlikėjus palaikė, už juos jaudinosi bei jų pasirodymais džiaugėsi vadovai ir žiūrovai. Tikime mūsų jaunųjų solistų sėkme bei linkime jiems puikių tolesnių pasirodymų!

Dainu dainele

 

 •  Sausio 24 dieną Dauguose vyko VII jaunųjų atlikėjų konkursas "Linksmoji polkutė 2018". 

Trijose kategorijose varžėsi daugiau kaip 90 dalyvių (viename kolektyve buvo net 42 nariai).  Mišrių ansamblių kategorijai atstovavo mūsų mokyklos akordeonistų duetas: VI klasės mokinys Tadas Mikučionis ( mokytoja Lina Dunauskytė) ir  IV klasės mokinys Martynas Červinskas ( mokytoja Gražina Andruškevičienė). Vaikinų pasirodymas buvo sėkmingas, jie tapo konkurso laureatais ir  buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis bei laureato diplomais.

Akordeonai_2.jpg

Akordeonai_1.jpg 

 

 

VENTINIS_SVEIKINIMAS_2018.jpg

 

 • Smuikininkų ansamblis – respublikinio festivalio laureatai!

2017 m. gruodžio 6d. Kaune, J. Naujalio muzikos gimnazijoje vyko XVIII – asis Lietuvos muzikos ir meno mokyklų styginių instrumentų festivalis ARCO.

   Šiame festivalyje tarp 88 solistų ir ansamblių, susirinkusių iš visos respublikos, dalyvavo ir Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos muzikos skyriaus smuikininkų ansamblis (vadovė Eglė Sakavičienė). Jaunesniųjų grupė kartu su akordeono specialybės mokiniu Vakariu Stankausku (mokyt. Lina Dunauskytė) atliko Segėjaus Bredžio pjesę ,,Vasaros vakaras“ (aranžuotė Algio Sakavičiaus). Vyresniųjų grupė ir pianistė Evija Buraitė (mokyt. Ilona Bieliukienė) muzikavo Frederiko Šopeno Temą iš Fantazijos Imprompto op.66.

      Abi grupės pasirodė įtaigiai ir ryškiai. Na, o emocionalus ir nuotaikingas jaunesniųjų grupės muzikavimas komisijos buvo įvertintas kaip vienas ryškiausių festivalio pasirodymų. Mūsų mokiniai tapo laureatais. Tai motyvuoja ir nuteikia tolimesniems pasiekimams.

Konkursas_NJ.jpg

Nida Galčiūtė, Faustas Pauliukas, Aušrinė Amšiejūtė, Skaistė Žilvytė, Emilija Juškevičiūtė, Upė Pečiukonytė, Neda Bučelytė, Anesa Mesnikovič, Gabija Raškauskaitė (smuikai), Vakaris Stankauskas (akordeonas), Evija Buraitė (fortepijonas), Mokytojos Eglė Sakavičienė, Lina Dunauskytė ir Ilona Bieliukienė 

 

 • Š.m. lapkričio 30 – gruodžio 1 dienomis Vienoje /Austrija/ vyko II-asis tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas ,,Edelweiss 2017‘‘.

 Jame dalyvavo jaunieji pianistai iš Austrijos, Vokietijos, Rusijos, Ukrainos, Maltos, Turkijos, Azerbaidžano ir Lietuvos. Konkurso dalyviai varžėsi skirtingose amžiaus, muzikos mokyklų bei menų gimnazijų kategorijose. Konkursas vyko Klaviergalerie Wien ,,Kaiserhal‘‘salėje, kurioje jaunieji atlikėjai turėjo galimybę skambinti puikiu Steinway fortepijonu. Tarptautinį žiuri sudarė nariai iš Austrijos, Rusijos, Ukrainos, Lietuvos, Turkijos ir Azerbaidžano.

Druskininkų M.K.Čiurlionio meno mokyklos 3kl. moksleivį Augustą Navicką /mokyt.N.Kalvaitienė/ šiame konkurse, lydėjo sėkmė. Jis savo amžiaus kategorijoje tapo II vietos laureatu ir buvo apdovanotas specialiu diplomu už geriausiai atliktą lietuvių kompozitorių kūrinį.

Augustas Navickas-1

 

 

 •     2017 m. lapkričio 27 dieną. M.K.Čiurlionio meno mokyklos smuikininkų ansamblis (Vad. Eglė Sakavičienė) buvo pakviestas dalyvauti meno kūrėjos Dianos Lukošiūnaitės parodos „Piliakalnių sakmės“ atidaryme miesto bibliotekoje.

Gausiai susirinkusi publika šiltais plojimais palydėjo mažųjų ir didžiųjų ansamblio grupių pasirodymus, o parodos autorė jauniesiems muzikantams įteikė  saldžių lauktuvių.  Smuikininkams akompanavo akordeonininkas Vakaris Stankauskas (mokyt. Lina Dunauskytė) ir pianistė Evija Buraitė (mokyt. Ilona Bieliukienė).

Paroda 1

Paroda 2

 

 •       2017-11-25  Kaune vyko XVII  respublikinis jaunųjų pianistų festivalis – maratonas, skirtas Kauno krašto fortepijono mokytojų draugijos įkūrimo 20-mečiui paminėti. Jo metu 11 Kauno m. salių grojo 490 mokinių  iš 34 respublikos muzikos (meno) mokyklų. Juos ruošė 222 mokytojai.

     Šiame renginyje dalyvavo ir gausus būrys jaunųjų pianistų iš  Druskininkų M.K.Čiurlionio meno mokyklos: A.Dailydaitė (mokyt.A.Vilčinskienė), K.Veščiovaitė (mokyt. I.Bieliukienė), M.Juodeškaitė (mokyt. L.Kotova), A.Steponėnaitė ir B.Steponėnas (mokyt. D.Juškevičius), V.Kudelytė (mokyt. J.Bujokienė), A.Navickas (mokyt. N.Kalvaitienė), M.Koženevskytė (mokyt. N.Kalvaitienė), K.Jastremskaitė (mokyt. N.kalvaitienė). Mokiniai koncertavo VDU muzikos akademijos salėje. Mūsų mokiniai festivalyje – maratone  pasirodė sėkmingai. Jų rezultatais džiaugėsi tiek mokytojai, tiek jų tėveliai. 

maratonas kaune 2017 

 

 

 •       Jau tapo tradicija, kad kiekvienais mokslo metais į mūsų mokyklą atvyksta Frankfurto prie Maino Muzikos akademijos profesorė Guoda Gevilaitė pasidalinti savo pedagogine patirtimi. 2017-11-17 ji dirbo su fortepijono skyriaus mokiniais, vedė jiems atviras pamokas.

Pamokose dalyvavo K.Veščiovaitė (mokyt. I.Bieliukienė), M.Juodeškaitė (mokyt. L.Kotova), Ū.Kantautaitė (mokyt. A.Vilčinskienė), A.Steponėnaitė (mokyt. D.Juškevičius), J.Kazarina (mokyt.S.Milušauskaitė), A.Navickaitė (mokyt.V.Geležiūtė), V.Kudelytė (mokyt. J.Bujokienė), A.Navickas, A.Mikulskytė (mokyt. N.Kalvaitienė). Profesorė kiekvienam mokiniui davė nemažai naudingų patarimų kūrinio interpretacijos klausimais, pateikė įvairių pratimų, padedančių įveikti techninius sunkumus.  Pamokos buvo labai įdomios ir naudingos tiek mokiniams, tiek patiems mokytojams. 

Gedvilaite 1

Gedvilaite 2

 

 

 • 2017m. spalio 24d. fortepijono mokytojai tobulinosi seminare Kaune.

Seminarą vedė M.K.Čiurlionio menų mokyklos mokytoja ekspertė, LMTA lektorė G.Kondrotaitė.

 

 

 • 2017-10-05 Nacionaliniame Kauno M. K. Čiurlionio dailės muziejuje vyko minėjimas - koncertas: M. K. Čiurlionio muzika, žodis, tapyba", skirtas Čiurlionio draugijos 30 - osioms metinėms. Šiame koncerte dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinė Evija Buraitė (mokyt. Ilona Bieliukienė).

 

 Zubovas 2

 

 • 2017-09-23 Roko Zubovo meistriškumo pamoka su fortepijono skyriaus išplėstinio ugdymo II kl. mokine Evija Buraite (mokyt. Ilona Bieliukienė).

 

Zubovas 1

Atrankos skelbimas 2017-01-16

Atrankos skelbimas dailės mokytojo ir dailės istorijos mokytojo pareigoms užimti

Atrankos skelbimas 2016-08-30

Informacija apie laisvas darbo vietas

 

Druskininkų Mikalojaus Konstantino Čiurlionio meno mokykla skelbia atranką pedagoginėms pareigoms eiti

Atrankos skelbimas

Prašymas

Meno vadovo pareigybė

Koncertmeisterio pareigybė

Fortepijono mokytojo pareigybė

Akordeono mokytojo pareigybė

Smuiko mokytojo pareigybė

Gitaros mokytojo pareigybė

Kankliu mokytojo pareigybė

Pučiamojo instrumento mokytojo pareigybė

Solinio dainavimo mokytojo pareigybė

Chorinio dainavimo mokytojo pareigybė

Muzikos istorijos mokytojo pareigybė

Solfedžio mokytojo pareigybė

Choreografijos mokytojo pareigybė

Dailės mokytojo pareigybė

Dailės istorijos mokytojo pareigybė